Quantcast

Antalya Etiket & Barkod


Sipariş & Bilgi için

Telefon :

+90 531 830 5330

Simple

Teklif İste

Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek; siparişlerinizle ilgili teklfi alabilirsiniz.

Simple

Hakkımızda

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Antalya Etiket ve Rulo hizmetinizde.

Simple

İletişim

+90 531 830 5330

Ürünlerle İlgili Fiyat Bilgisi İçin >>

Teklif iste butonuna tıklayınız >>

Teklif İste

Antalya Etiket & Barkod

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Antalya Etiket ve Rulo hizmetinizde. Antalya Etiket ve Rulo olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ettik. Antalya Etiket ve Rulo olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Antalya Etiket ve Rulo iş hayatına 2011 yılında başladı. İlk etapta Antalya da faaliyet gösteren firmamız yakın zaman da tüm Türkiye’ye yayıldı. Şuan Türkiye’nin en hızlı gelişen ve büyüyen firmalarından biri olan Antalya Etiket ve Rulo dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü bu günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın, sizlere İnternet üzerinden 24 saat mail yoluyla bizlere ulaşmasını sağlayacağız...


General Manager

Yalçın EKMEKÇİ

Antalya Etiket & Rulo | + 90 531 830 5330 | Yeşilbahçe Mh. 1445 Sk. Aseren Sitesi B Blok 11/2 Muratpaşa / ANTALYA / TR